Czech version English version German version
 
Jízdárna
 
Penzion
 
Restaurant
 
Kozí park
 

Příměstské tábory s koňmi v JK PEGAS DĚPOLTOVICE

Moc se těšíme na všechny děti.

JK Pegas Děpoltovice a jezdecké školka pořádají  příměstský tábor s koňmi pro děti ve věku od 6 do 16 let. Provozní hodiny tábora jsou od 8:00 do 18:00. Jak bude vše probíhat?

Výcvik bude veden převážně na jízdárně na lonži, kde si děti osvojují jízdu v kroku, klusu a ve cvalu, učí se cvičit pro zlepšení rovnováhy. Výuka bude doplněna vyjížďkami do terénu za doprovodu vodičů. Naše dosavadní mnohaleté zkušenosti hovoří tak, že děti jsou mnohem vnímavější na výuku než dospělí. Po týdnu učení jsou děti schopny zvládnout základní cviky na lonži a absolvovat vyjížďku bez pomoci vodiče. Ti šikovnější pak i několikrát za tábor. Každému účastníkovi doporučujeme, aby si vzal jezdeckou či cyklistickou přílbu. Dětem, které ji mít nebudou, jezdeckou přílbu zdarma zapůjčíme. V přestávkách mezi jízdou se děti seznámí s dalšími, s koňmi souvisejícími činnostmi, jako je hřebelcování, sedlání, čištění, atd.

Výuka probíhá po skupinkách v průběhu celého dne vždy s několika koňmi najednou. Čas ježdění se stanovuje v závislosti na počasí, standardně se jezdí dopoledne od 10-13 hodin a odpoledne od 14 do 17 hodin. Děti jsou tedy velkou část dne ve styku s koňmi. Ve zbývajícím čase pak aktivně odpočívají při pro ně dopředu připravených hrách v areálu, v lese, na louce a v klubovně

Cena:

2500,- Kč (zajištěna celodenní strava a pitný režim, zkušení vedoucí a instruktoři)

Program:

Tábor je zaměřený převážně na poznávání koně, výuku jízdy na něm a péči o něj. Děti jsou vedeni ve smyslu ekologické výchovy. Program zajišťují zkušení vedoucí.

Vybavení:

Nedoporučujeme nové oblečení, děti se pohybují ve stájích, pracují s koňmi a jezdí na nich. Náhradní oblečení a pláštěnku.Láhev na pití.

Termíny:

24. – 28.2. 2014
doba jarních prázdnin karlovarského kraje
 

Poznámky:

Rezervaci pobytu zasílejte na emailovou adresu jkpegas@jkpegas.cz, obratem Vám zašleme přihlášku a odpovíme na Vaše dotazy a připomínky. Případně volejte na 725782214 sl.Černá.

 

Share
zveřejněno: 11. 2. 2014
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Pegas Děpoltovice, 362 25 Děpoltovice 1
Helena Lahodná: +420 776 280 541
E-mail: jkpegas@jkpegas.cz
Restaurace Pegas: +420 353 851 000
Zásady ochrany osobních údajů
Partnerské weby
Dovolená u koní, ubytování v přírodě
Vyjížďky a výuka jízdy na koních
Dětské tábory u koní, výuka, hry, zábava
Dobré jídlo a pití v naší restauraci, pořádání oslav
Romantické zážitky u koní a v krásné přírodě
Pegas Děpoltovice, místo, kde se budete rádi vracet
jezdecký klub JK Pegas

Created by obsah.info, 2013 - 2024