Czech version English version German version
 
Jízdárna
 
Penzion
 
Restaurant
 
Kozí park
 

Letní tábor u koní 2012 se blíží… rezervujte si termín

Termíny týdenního letního tábora u koní – ” Děti v sedle Pegase”
1. – 8. 7 . 2012
15. – 22. 7. 2012
28. 7. – 5. 8. 2012
12. – 19. 8. 2012

Podrobné informace k stažení v PDF

Přihláška na tábor k vyplnění

Pro předběžné rezervace termínu pište na jkpegas@jkpegas.cz
nebo volejte 776 280 541

Pro milovníky koní jsme připravili naše letní táborové pobyty u koní v krásném prostředí Podkrušnohoří. Disponujeme krytou jízdárnou a venkovní jízdárnou s pískovým povrchem, čímž zaručujeme práci s koňmi za každého počasí. V areálu je též dětský koutek s minigolfem, Pegasova stezka, ohniště s posezením a venkovním grilem a školící místnost.
Speciální prázdninový tábor v koňském sedle pro děti od 8 do 16 let. Pobyty probíhají na soukromém statku v malé vesničce 10 km od Karlových Varů. Jedná se o pobyt cca 10 dětí, se speciální náplní pod vedením dospělých osob.

 

Během tábora se děti seznámí se základy chovu koní, s péčí o koně – krmení, čištění, sedlání + základy veterinárního ošetření, absolvují teoretickou přípravu a zásady bezpečnosti při zacházení s koňmi. Výcvik je rozdělen podle jezdecké zdatnosti pod dohledem cvičitele.

 

Ubytování je zajištěno v přilehlém penzionu. Každý pokoj má vlastní sprchu a WC.

 

Celodenní stravování 5-6x denně vč. svačin a nápojů je zajištěno v restauraci přímo ve dvoře. Školící místnost se využívá i jako společenská místnost při zájmové činnosti (možnost videoprojekce, šipky, stolní hry atd…)

 

Budíček v 7 hodin, snídaně, dopoledne péče o koně a výcvik jízdy + svačina, oběd 12:30-13hod. Po poledním klidu odpolední aktivity – koupání na místním koupališti, hry, soutěže, soutěže v přírodě, olympiáda, rybaření na vlastním chovném rybníku, návštěva Karlových Varů popř. zámku v Bečově, hrad Loket, svačina. Večeře 18:30-19:00 hod. pak večerní program – příprava táboráku, bojovky … večerka ve 22:00 hod. Vítány jsou jakékoliv hudební nástroje, které si děti mohou přivézt.

 

Děti by měly mít s sebou šponky, nebo těsnější kalhoty, gumové, nebo kožené holínky, bez vroubkování podešve (stačí gumáky), kartičku pojišťovny ( stačí kopii), hygienické potřeby, spodní prádlo, teplé a tenké ponožky, trička, kraťasy, teplou a tenkou teplákovou soupravu, jeden teplý svetr, kšiltovku, plavky, opalovací krém, osušku, ručník, sluneční brýle, tenisky, přezůvky, gumáky, pevnou obuv, pláštěnku. Doporučeno je zanechat doma mobilní telefony.

 

Těšíme se na Vás

Share
zveřejněno: 22. 5. 2012
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Pegas Děpoltovice, 362 25 Děpoltovice 1
Helena Lahodná: +420 776 280 541
E-mail: jkpegas@jkpegas.cz
Restaurace Pegas: +420 353 851 000
Zásady ochrany osobních údajů
Partnerské weby
Dovolená u koní, ubytování v přírodě
Vyjížďky a výuka jízdy na koních
Dětské tábory u koní, výuka, hry, zábava
Dobré jídlo a pití v naší restauraci, pořádání oslav
Romantické zážitky u koní a v krásné přírodě
Pegas Děpoltovice, místo, kde se budete rádi vracet
jezdecký klub JK Pegas

Created by obsah.info, 2013 - 2024